Prvé stráženie za POLOVIČNÚ CENU!

vyskúšajte si našu kvalitu

Košice a okolie

Musíte zvládať rodinu, domácnosť aj prácu? Nemáte čas? Alebo si chcete jednoducho trochu oddýchnuť? Nemajte strach! Ste na správnom mieste a my, Detský klub Veverička sme tu vždy pre Vás.

Čo ponúkame?

Ponúkame profesionálne stráženie detí pre všetky vekové kategórie v Košiciach a okolí. Postaráme sa o jednorázové aj pravidelné stráženie, či dokonca, môžme Vám zohnať opatrovateľku pre dlhodobé potreby rodiny. Strážime tiež deti na rôznych akciách, či v detských kútikoch. Naše opatrovateľky hovoria po slovensky a anglicky, čo znamená, že nemáme problém postrážiť aj anglicky hovoriace deti.

chlapec
CENNÍK

Uvedené ceny za jedno dieťa.

baby orez

Ako to funguje?

1. Prvý kontakt

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formuláru, ktorý nájdete akonáhle kliknete na KONTAKT. Ak preferujete ústnu komunikáciu, nájdete tam aj naše telefónne číslo, na ktoré môžete zavolať, alebo poslať SMS.

2. Termín

Dohodneme sa na termíne, na ktorý nás potrebujete a poviete nám dôležité informácie o vašom dieťatku.

3. Formulár

V prípade, že sa dohodneme na spolupráci, zašleme Vám formulár, ktorý slúži k predaniu dôležitých informácií medzi rodičmi a Detským klubom Veverička. Formulár bude obsahovať zdravotný dotazník a podmienky, ktoré musí dodržať animátor a rodičia.

4. Animátor

Dostanete informáciu o tom, kto príde postrážiť vaše dieťa. Pošleme vám krátku vizitku s menom, fotkou a krátkymi informáciami o človeku, ktorému zveríte svoju ratolesť.

5.Spätná väzba

V prípade záujmu Vám náš animátor povie, alebo zašle krátke zhrnutie z času, ktorý spolu strávili. Keďže nám záleží na tom, aby ste boli spokojní, radi píjmeme vašu spätnú väzbu na naše služby.

6. Zašleme Vám faktúru

Prečo si vyberáte práve nás?

Pretože ponúkame neobyčajné stráženie detí. Na každé stretnutie s vašim dieťaťom sa starostlivo pripravíme na základe jeho veku. Naším cieľom je vyberať aktivity, ktoré budú podporovať vývin vašich ratolestí a to v mnohých oblastiach. Budeme sa snažiť rozvíjať ich kognície, ako sú pamäť, pozornosť, vnímanie či myslenie. Tiež budeme pracovať na hrubej a jemnej motorike. Vaše dieťa sa niečo naučí a bude napredovať, no samé o tom ani nebude vedieť, pretože naši animátori poskytujú KOPEC SRANDY A DOBRODRUŽSTVA!

dievca

Nepravidelné stráženie

Stráženie na 1 hodinu...................... 10 eur/hod. Stráženie na 2 hodiny...................... 8 eur/hod.

Stráženie na 3 hodiny a viac........... 6 eur/ hod.  Stráženie na 6 hodín a viac..............5 eur/ hod.

Pravidelné stráženie

Viac ako 12 hodín mesačne. 1 stráženie s trvaním minimálne 3 hodiny. 5 eur/hod.

EXTRA DOPLATKY

Víkendy (piatok po 18:00-pondelok do 6:00) a sviatky.....+10%

SOS stráženie= objednanie stráženia menej ako 8 hodín pred začatím stráženia +3 eurá  

ZĽAVY

SÚRODENECKÁ ZĽAVA: Za každé ďalšie dieťa: 1 eur/ hod. (max. 4 deti)

SKUPINOVÁ ZĽAVA: Pri strážení viacerých detí, ktoré nie sú súrodencami, platí: za každé ďalšie dieťa 3 eur/ hod. (max. 4 deti))